1,5 roczny szorstkowłosy w typie asta, kochany
Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.
- Wymienione: 29 marca 2014 18:17
- Wygaśnie: Ogłoszenie wygasło
Opis
Czarny ma 1,5 roku jest niezwykle czujnym psem, spostrzegawczym, wesołym, zawsze gotowym i chętnym do zabawy, bardzo aktywnym, świetnie czuje się na otwartej przestrzeni, jest uległy do osób sprawujących nad nim opiekę. Raz już wyczuł złodzieji, którzy wkradli się do sąsiedniego budynku. Czarny przebywa w azylu i naprawdę bardzo potrzebuje właściciela, który by się nim zajął i poświęcał mu swój czas. Psiak jest bardzo kochanym przytulakiem i domaga się głaskania.
Jest to psiak, który większość czasu spędza na podwórku jedynie na noc musi mieć ciepły bezpieczny kat.
Aktualnie biedaka nawet nie ma kto na spacer zabrać.
ilość wszystkich wyświetleń: 1887, dzisiaj: 2
Pani zmarła . fuks błaga o nowy dom.
Fuks to 2 letni wspaniały pies średniej wielkości. pozostał bez schronienia i opieki po śmierci właścicielki. bardzo pragnie miłości człowieka oraz zainteresowania. uwielbia długie spacery. Świetnie dogaduje się z in...
ilość wszystkich wyświetleń: 9290, dzisiaj: 4
Łatek – zwyczajny? nie- on jest nadzwyczajny !
Łatek, Łateczek, Łatuniek – ma ok. dwóch lat, przepiękne biało- brązowe łatki i niezwykłe cechy charakteru, które sprawiają, że nie sposób go nie kochać. jego smutne, piwne oczy nabierają blasku, przepojone miłością do c...
ilość wszystkich wyświetleń: 9661, dzisiaj: 5
Borysek-starszy psiak ze schroniska pilnie szuka domku!
Borysek to około dwunastoletni, niewidomy psi pan. do bydgoskiego schroniska trafił 22.11.13 z interwencji na ulicy gdańskiej. został znaleziony jak błąkał się ze smyczą i obrożą. w schronisku przebywał dość krótko, nie ...
ilość wszystkich wyświetleń: 11024, dzisiaj: 4
Doskonaly yorki szczenieta prezent
Wspaniale szczenieta yorki za darmo przyjecia. będą pochodzić z wszystkich dokumentów i dokumentów rejestracyjnych. sa dobrze karmione i zdrowe, i beda one doskonalym towarzyszem. jesli jestes zainteresowany, to nalezy w...
ilość wszystkich wyświetleń: 11877, dzisiaj: 5
Cindy – nie york, nie pudelek, lecz śliczny kundelek
Cindy to młoda, śliczna, inteligentna sunia. ma około 11-u miesięcy, jak każdy psiak w jej wieku jest bardzo energiczna, lubi zabawę i szaleństwa z innymi psami. w wieku około 4-ech miesięcy w mroźny grudniowy dzień zo...
ilość wszystkich wyświetleń: 13682, dzisiaj: 4