Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Hades – uroczy brunet wiosenna pora

Hades – uroczy brunet wiosenna pora
2345
    Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.
  • Wymienione: 3 kwietnia 2014 10:18
  • Wygaśnie: Ogłoszenie wygasło
Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.

Opis

Hades to jeden z rodzeństwa fundacyjnej trójki bezdomnych szczeniaków odłowionych w pobliżu magazynów w Bielanach Wrocławskich. Najczarniejsze futerko i spojrzenie z całego rodzeństwa (szacujemy go wstępnie, że wyrośnie na terrierowatego chłopaka o masie ok. 10-12 kg).

Hades bez wątpienia jest najodważniejszy z całej trójki, jako pierwszy nie bał się ludzi. Na szkoleniach gdy bawi się z rodzeństwem, widać kto jest najważniejszy. Poza odwagą równie duży jest jego upór. To pies, który ma własne zdanie i nie łatwo z nim dyskutować dlatego potrzebuje cierpliwego, opanowanego i konsekwentnego właściciela. Mimo to, ulubione smakołyki są silną kartą w ręku człowieka i potrafią sprawić że nawet taki zatwardziały indywidualista jak Hades przybiega i z radością wykonuje polecenia. To piesek bardzo towarzyski zawsze uśmiechnięty i skory do zabawy z człowiekiem oraz innymi psami. Trochę boi się dzieci, jednak nigdy nie szczerzy ząbków.

Najlepszy dom dla Hadesa, to taki, który da mu codzienną możliwość zdetonowania jego pokładów energii, ale nie pozwoli na nadmierną manifestację jego silnego charakterku. Dobrym pomysłem byłby domek z psim towarzystwem, jednak kompanem dla Hadesa powinien być pies, który nie pozwoli sobie „wejść na głowę”, ponieważ czarnulek bywa zaborczy.

Należy pamiętać, że to cały czas szczenię, okres socjalizacji trwa i naprawdę gdy tylko zostaną spełnione wszystkie wymogi jakie stawia przed nami opieka nad młodym psem- w efekcie naszych działań psiak, o którym mowa wyrośnie na wspaniałego towarzysza codziennego życia, wiernego przyjaciela dobrze czującego się w towarzystwie ludzi i innych psów. W związku z tym, szukamy tylko i wyłącznie domów, dla których praca z psem to przyjemność a nie żmudny obowiązek.

Warunkiem adopcji Hadesa będzie wyrażenie zgody na kastracje w określonym umową terminie oraz pozytywne przejście wizyty przed adopcyjnej.
Dla Hadesa szukamy domu na terenie Wrocławia i okolic tak by mogły być kontynuowane już rozpoczęte szkolenie i praca behawioralna.

„Pamiętaj:

*Pies to odpowiedzialność na kilkanaście lat. To nie jest zabawka, prezent dla dziecka czy zachcianka.
*Utrzymanie psa kosztuje (jedzenie, pielęgnacja, opieka weterynaryjna). Jesteś tego świadom?
*Przed adopcją psa sprawdź czy nikt z domowników nie ma alergii na sierść, czy będziesz miał z kim zostawić psa podczas wyjazdów, a jeśli nie to czy stać Cię na hotelik dla niego.
*Czy masz czas na spacery i uczenie psa?
*Czy jeśli sytuacja życiowa (np. choroba a nie mityczny wyjazd za granicę, gdzie nie można zabrać psa) zmusi Cię do poszukania opieki dla psa to kto z Twojej rodziny/przyjaciół się nim zajmie?
Jeśli na te wszystkie pytania znasz odpowiedź to skontaktuj się ze mną w sprawie adopcji.

Kontakt:
Fundacja 2 plus 4: Agnieszka 694795026, Ania 885-78-26-40
Email dwapluscztery@gmail.com

ID ogłoszenia: 828533d33c43708e

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 2720, dzisiaj: 1

  

1

Łatek – zwyczajny? nie- on jest nadzwyczajny !

Łatek, Łateczek, Łatuniek – ma ok. dwóch lat, przepiękne biało- brązowe łatki i niezwykłe cechy charakteru, które sprawiają, że nie sposób go nie kochać. jego smutne, piwne oczy nabierają blasku, przepojone miłością do c...

ilość wszystkich wyświetleń: 4421, dzisiaj: 0

2-cute-yorkie-puppies-for-adoption--4fc36a4b9424b9141347

Doskonaly yorki szczenieta prezent

Wspaniale szczenieta yorki za darmo przyjecia. będą pochodzić z wszystkich dokumentów i dokumentów rejestracyjnych. sa dobrze karmione i zdrowe, i beda one doskonalym towarzyszem. jesli jestes zainteresowany, to nalezy w...

ilość wszystkich wyświetleń: 6712, dzisiaj: 0

Dino3

Dino – młodziutki mix husky do adopcji!

Dino to cudowny, młody, około roczny psiak - troszeczkę w typie husky. ma piękny kolor futerka i czekoladowy nosek. dinuś jest kochanym zwierzakiem, niesamowicie garnącym się do ludzi i niewykazującym agresji do zwierząt...

ilość wszystkich wyświetleń: 7263, dzisiaj: 2

elta1

Elta. oddana do schronu ,z powodu zęba.

Elta, to malutka, suczka z żywieckiego schroniska,gdzie siedziała prawie 2 lata. została adoptowana przez starszego pana. w nowym domu spędziła zaledwie tydzień. z powodu problemu z zębem spuchła jej mordka, miała w n...

ilość wszystkich wyświetleń: 6136, dzisiaj: 2

fuks0

Pani zmarła . fuks błaga o nowy dom.

Fuks to 2 letni wspaniały pies średniej wielkości. pozostał bez schronienia i opieki po śmierci właścicielki. bardzo pragnie miłości człowieka oraz zainteresowania. uwielbia długie spacery. Świetnie dogaduje się z in...

ilość wszystkich wyświetleń: 4298, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Facebook Znajomi

Reklamy sponsorowane

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4