Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Hades – uroczy brunet wiosenna pora

Hades – uroczy brunet wiosenna pora
2345
    Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.
  • Wymienione: 3 kwietnia 2014 10:18
  • Wygaśnie: Ogłoszenie wygasło
Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.

Opis

Hades to jeden z rodzeństwa fundacyjnej trójki bezdomnych szczeniaków odłowionych w pobliżu magazynów w Bielanach Wrocławskich. Najczarniejsze futerko i spojrzenie z całego rodzeństwa (szacujemy go wstępnie, że wyrośnie na terrierowatego chłopaka o masie ok. 10-12 kg).

Hades bez wątpienia jest najodważniejszy z całej trójki, jako pierwszy nie bał się ludzi. Na szkoleniach gdy bawi się z rodzeństwem, widać kto jest najważniejszy. Poza odwagą równie duży jest jego upór. To pies, który ma własne zdanie i nie łatwo z nim dyskutować dlatego potrzebuje cierpliwego, opanowanego i konsekwentnego właściciela. Mimo to, ulubione smakołyki są silną kartą w ręku człowieka i potrafią sprawić że nawet taki zatwardziały indywidualista jak Hades przybiega i z radością wykonuje polecenia. To piesek bardzo towarzyski zawsze uśmiechnięty i skory do zabawy z człowiekiem oraz innymi psami. Trochę boi się dzieci, jednak nigdy nie szczerzy ząbków.

Najlepszy dom dla Hadesa, to taki, który da mu codzienną możliwość zdetonowania jego pokładów energii, ale nie pozwoli na nadmierną manifestację jego silnego charakterku. Dobrym pomysłem byłby domek z psim towarzystwem, jednak kompanem dla Hadesa powinien być pies, który nie pozwoli sobie „wejść na głowę”, ponieważ czarnulek bywa zaborczy.

Należy pamiętać, że to cały czas szczenię, okres socjalizacji trwa i naprawdę gdy tylko zostaną spełnione wszystkie wymogi jakie stawia przed nami opieka nad młodym psem- w efekcie naszych działań psiak, o którym mowa wyrośnie na wspaniałego towarzysza codziennego życia, wiernego przyjaciela dobrze czującego się w towarzystwie ludzi i innych psów. W związku z tym, szukamy tylko i wyłącznie domów, dla których praca z psem to przyjemność a nie żmudny obowiązek.

Warunkiem adopcji Hadesa będzie wyrażenie zgody na kastracje w określonym umową terminie oraz pozytywne przejście wizyty przed adopcyjnej.
Dla Hadesa szukamy domu na terenie Wrocławia i okolic tak by mogły być kontynuowane już rozpoczęte szkolenie i praca behawioralna.

„Pamiętaj:

*Pies to odpowiedzialność na kilkanaście lat. To nie jest zabawka, prezent dla dziecka czy zachcianka.
*Utrzymanie psa kosztuje (jedzenie, pielęgnacja, opieka weterynaryjna). Jesteś tego świadom?
*Przed adopcją psa sprawdź czy nikt z domowników nie ma alergii na sierść, czy będziesz miał z kim zostawić psa podczas wyjazdów, a jeśli nie to czy stać Cię na hotelik dla niego.
*Czy masz czas na spacery i uczenie psa?
*Czy jeśli sytuacja życiowa (np. choroba a nie mityczny wyjazd za granicę, gdzie nie można zabrać psa) zmusi Cię do poszukania opieki dla psa to kto z Twojej rodziny/przyjaciół się nim zajmie?
Jeśli na te wszystkie pytania znasz odpowiedź to skontaktuj się ze mną w sprawie adopcji.

Kontakt:
Fundacja 2 plus 4: Agnieszka 694795026, Ania 885-78-26-40
Email dwapluscztery@gmail.com

ID ogłoszenia: 828533d33c43708e

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 2509, dzisiaj: 4

  

Owczarkowata sunia, spokojna, lgnąca do ludzi.

Owczarkowata sunia, wiek około 4-5 lat, bardzo w typie rasy owczarka niemieckiego. spokojna, lgnąca do ludzi, pozwala przy sobie zrobić wszystko, bez problemu daje się wyczesać i wydrapać. zna komendę siad i podaj łapę. ...

ilość wszystkich wyświetleń: 4264, dzisiaj: 3

elta1

Elta. oddana do schronu ,z powodu zęba.

Elta, to malutka, suczka z żywieckiego schroniska,gdzie siedziała prawie 2 lata. została adoptowana przez starszego pana. w nowym domu spędziła zaledwie tydzień. z powodu problemu z zębem spuchła jej mordka, miała w n...

ilość wszystkich wyświetleń: 5562, dzisiaj: 4

fuks0

Pani zmarła . fuks błaga o nowy dom.

Fuks to 2 letni wspaniały pies średniej wielkości. pozostał bez schronienia i opieki po śmierci właścicielki. bardzo pragnie miłości człowieka oraz zainteresowania. uwielbia długie spacery. Świetnie dogaduje się z in...

ilość wszystkich wyświetleń: 3820, dzisiaj: 5

MARS

Mars – proszę ,zabierz mnie stąd.

Jest takie miejsce,o którym zapomniał cały świat... są takie psy, o których nie wie nikt... czekają latami... na co? na nic. jest takie miejsce, o którym przypomniał sobie świat i to jest jeszcze większy dramat i to ...

ilość wszystkich wyświetleń: 4004, dzisiaj: 5

Pani zmarła . fuks błaga o nowy dom.

Fuks to 2 letni wspaniały pies średniej wielkości. pozostał bez schronienia i opieki po śmierci właścicielki. bardzo pragnie miłości człowieka oraz zainteresowania. uwielbia długie spacery. Świetnie dogaduje się z in...

ilość wszystkich wyświetleń: 3736, dzisiaj: 3

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Facebook Znajomi

Reklamy sponsorowane

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4