Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Akcesoria do posiłków

Z czym kojarzą się nam akcesoria kuchenne i zastawa obiadowa? Zdecydowanie należy wspomnieć tutaj o naczyniach, talerzach, sztućcach, urządzeniach kuchennych i wielu innych. A co z akcesoriami dla naszych zwierząt?

To właśnie zazwyczaj kuchnia jest miejscem gdzie nasi pupilkowie mają swoją miskę z wodą i miskę na pokarm. Czy ich serwis obiadowy to już w dzisiejszych czasach podstawowe z naczyń w kuchni?

Pomimo iż może się wydawać że naczynia dla zwierząt to coś zwyczajnego, pospolitego, to w dzisiejszych czasach fani zwierząt nie oszczędzają na fikuśnych sprzętach dla nich. Dlatego można spotkać nie tylko wymyślne smycze, ubranka czy zabawki ale także akcesoria do jedzenia. Miska na wodę czy miska na karmę to nie zwykły talerz czy stara miska, która w kuchni jest już zbędna . Tak było kiedyś. Dzisiaj właściciele psów i kotów inwestują w design. Jeżeli oni mają eleganckie nakrycie do stołu i modne akcesoria w kuchni, to podobnie musi być z ich zwierzakami.

Zdarzają się właściciele, którzy na zamówienie zlecają wykonanie miski na podobiznę swojego zwierzaka. Takie projektowanie na zamówienie akcesoria są obecnie bardzo modne, a właściciele są w stanie zapłacić niemałe sumy, by ich zwierzak jadł z miski z własną podobizną.

Oczywiście sprzęty te mogą mieć przeróżne kształty i kolory, wszystko podyktowane ostatnią modą. Dodatkowo sprzęty te wymienia się równie często, a może nawet częściej niż inne sprzęty w kuchni, tak by idealnie z nią współgrały i nie psuły jej swym podniszczonym stanem.

Bardzo popularne w ostatnich czasach stały się również podajniki jedzenia, z których zwierzak sam sobie aplikuje ilość jaką zjada. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne dla ludzi pracujących, gdzie zwierzęta na większość część dnia zostają w domach same. Należy wtedy uzupełnić podajnik wodą i karmą a zwierze samo w razie potrzeby zaaplikuje sobie porcję. Oczywiście wymaga to pewnego treningu zanim zwierzak opanuje gdzie musi nacisnąć łapą, by dostać przysmak. Zwierzęta, zwłaszcza psy i koty to jednak pojętne stworzenia i nie nastręcza im problemu dotarcie do pokarmu. Wręcz przeciwnie, dlatego oprócz treningu obsługi podajnika, należy nauczyć zwierzę umiarkowania w jedzeniu .

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook Znajomi