Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Czy można ubezpieczyć kanarka

Dlaczego ubezpieczenia zwierząt domowych nie obejmują kanarków, rybek i innych domowych stworzeń?

(…) czy ubezpieczenia zwierząt domowych zawierają wszystkie ryzyka?

Wiele osób widząc ofertę ubezpieczenia zwierząt domowych z nutką ironii pyta się o pakiety dla rybek, żółwików a nawet chomików sądząc że ubezpieczycie wysuwa na rynek zupełnie nieprzemyślane oferty, byle tylko zachęcić interesantów do zawierania coraz to nowych umów. Pada pytanie czy ubezpieczenia zwierząt domowych zawierają wszystkie ryzyka, czy są tylko kolejnym pustym produktem pochłaniającym pieniądze?

Jeśli nie jesteś z pewnością jedną z tych szczęśliwych odmian, aby znaleźć filipińską żonę, która jest w stanie z łatwością urzekać twój układ sercowo-naczyniowy, będziesz w stanie odkryć Meksykanina, który ma śródziemnomorskie lub indyjskie dziedzictwo. W rzeczywistości zakres rozróżnienia między dwoma jest niezwykle mały. Te dwie grupy https://hotlatinbrides.org/mexican-women-brides są znane ze swojej delikatności. Ci ludzie często nakładają odcienie szarości czasami w gustownej mieszance kolorów. Ich własne fryzury i rodzaje mogą być całkiem proste, w ten sam sposób, w jaki ich osobowości będą bardzo proste.

W kwestii zwierzaków trzymanych w domu dostępne jest tylko ubezpieczenie psów i kotów, możliwości ochrony nie posiadają rybki, szczurki czy różnego rodzaju chomiki. Przed wprowadzeniem na rynek ubezpieczeń zwierząt domowych dokładnie przeanalizowano ryzyka i możliwości wystąpienia szkody u ubezpieczanych gatunków.

Produkt chroniący psy i koty powstał ze względu na coraz bardziej zwiększającą się liczbę tych pupili w blokach i domach, znajdujących się poza granicami aglomeracji miejskich. Zwiększona masowość odbiorców rodzi potrzebę otrzymywania pomocy w nagłych wypadkach zachorowania zwierzęcia, jego ucieczki, kradzieży bądź strat spowodowanych np. przez psa. Ludzie szukając pomocy w przypadku złego stanu zdrowia psa często przekonują się o istniejących na rynku specjalistach zupełnie niepotrafiących pomóc zwierzęciu, pseudo weterynarze często wyłudzają pieniądze, dlatego firmy oferujące ubezpieczenia psów i kotów rozpoczęły współpracę ze sprawdzonymi lecznicami.

Ubezpieczenia zwierząt domowych powstało z zamiarem ochrony właściciela przed wydatkami, ukazania ludziom niedoświadczonym w hodowli psów i kotów, że mimo braku dostatecznej wiedzy mogą otrzymać należną im profesjonalną pomoc. Czy nie lepiej wykupić ubezpieczenie psów i kotów niż każdorazowo płacić około 100 zł za wizytę i działania weterynarza?

Osoby, które naprawdę bez podtekstu pragną wykupić ubezpieczenia zwierząt domowych chroniące inny gatunek niż wymienione, mają oczywiście taką możliwość, ale wtedy sama polisa nie czerpie zapisów z OWU, jakie posiada ubezpieczenie psów i kotów, a warunki umowy tworzone są od podstaw. Ubezpieczenie papugi, fretki czy gada odbywa się w sposób indywidualny, a ubezpieczyciel nie ma obowiązku sprzedaży polisy, która ewidentnie wskazuje na olbrzymie ryzyko szkody.

Dziś, jeśli chodzi o zwierzaki domowe, tylko ubezpieczenie psów i kotów oferuje dodatkowe warunki, wszystkie pozostałe polisy na inne zwierzaki są ubezpieczeniami specjalnymi, wymagającymi większych nakładów finansowych i czasu do konstrukcji brzmienia ich zapisów.


Stopka

Tess

http://www.ubezpieczenia-zwierzat.pl/ubezpieczenia-zwierzat-hodowlanych-gospodarskich.html

Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl – Twojego źródła artykułów do przedruku.

Facebook Znajomi