ASTER -poszukuje dobrego przewodnika.
Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.
- Wymienione: 17 stycznia 2014 15:11
- Wygaśnie: Ogłoszenie wygasło
Opis
ASTER, pies, w sile wieku. Około 60 cm w kłębie, o bardzo ciekawej urodzie i nieco skomplikowanym charakterze.
Na spacerach w plenerze najczęściej jest posłuszny, ale jeśli jego uwagę zwróci inne zwierzę, pozostaje obojętny na komendy opiekuna.
Wszelkie przeszkody np. niskie ogrodzenia pokonuje w mig. Potrzebuje doświadczonego i odpowiedzialnego opiekuna. Najlepszy byłby dla niego dom, położony w dalekim sąsiedztwie od innych zabudowań.
Jest absolutnie uległy i łagodny wobec ludzi.
Pies przebywa w DOMU TYMCZASOWYM w Myszkowie woj. Śląskie.
Dane kontaktowe
tel. 515131350 lub 608637198
e mail. kontakt@dosercaprzytulpsa.pl
ilość wszystkich wyświetleń: 3354, dzisiaj: 3
Doskonaly yorki szczenieta prezent
Wspaniale szczenieta yorki za darmo przyjecia. będą pochodzić z wszystkich dokumentów i dokumentów rejestracyjnych. sa dobrze karmione i zdrowe, i beda one doskonalym towarzyszem. jesli jestes zainteresowany, to nalezy w...
ilość wszystkich wyświetleń: 12040, dzisiaj: 4
Dino – młodziutki mix husky do adopcji!
Dino to cudowny, młody, około roczny psiak - troszeczkę w typie husky. ma piękny kolor futerka i czekoladowy nosek. dinuś jest kochanym zwierzakiem, niesamowicie garnącym się do ludzi i niewykazującym agresji do zwierząt...
ilość wszystkich wyświetleń: 13060, dzisiaj: 7
Owczarkowata sunia, spokojna, lgnąca do ludzi.
Owczarkowata sunia, wiek około 4-5 lat, bardzo w typie rasy owczarka niemieckiego. spokojna, lgnąca do ludzi, pozwala przy sobie zrobić wszystko, bez problemu daje się wyczesać i wydrapać. zna komendę siad i podaj łapę. ...
ilość wszystkich wyświetleń: 10709, dzisiaj: 4
Cindy – nie york, nie pudelek, lecz śliczny kundelek
Cindy to młoda, śliczna, inteligentna sunia. ma około 11-u miesięcy, jak każdy psiak w jej wieku jest bardzo energiczna, lubi zabawę i szaleństwa z innymi psami. w wieku około 4-ech miesięcy w mroźny grudniowy dzień zo...
ilość wszystkich wyświetleń: 13898, dzisiaj: 10
Łatek – zwyczajny? nie- on jest nadzwyczajny !
Łatek, Łateczek, Łatuniek – ma ok. dwóch lat, przepiękne biało- brązowe łatki i niezwykłe cechy charakteru, które sprawiają, że nie sposób go nie kochać. jego smutne, piwne oczy nabierają blasku, przepojone miłością do c...
ilość wszystkich wyświetleń: 9830, dzisiaj: 4