ASTER -poszukuje dobrego przewodnika.
Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.
- Wymienione: 17 stycznia 2014 15:11
- Wygaśnie: Ogłoszenie wygasło
Opis
ASTER, pies, w sile wieku. Około 60 cm w kłębie, o bardzo ciekawej urodzie i nieco skomplikowanym charakterze.
Na spacerach w plenerze najczęściej jest posłuszny, ale jeśli jego uwagę zwróci inne zwierzę, pozostaje obojętny na komendy opiekuna.
Wszelkie przeszkody np. niskie ogrodzenia pokonuje w mig. Potrzebuje doświadczonego i odpowiedzialnego opiekuna. Najlepszy byłby dla niego dom, położony w dalekim sąsiedztwie od innych zabudowań.
Jest absolutnie uległy i łagodny wobec ludzi.
Pies przebywa w DOMU TYMCZASOWYM w Myszkowie woj. Śląskie.
Dane kontaktowe
tel. 515131350 lub 608637198
e mail. kontakt@dosercaprzytulpsa.pl
ilość wszystkich wyświetleń: 3357, dzisiaj: 6
Zadarmo filizanka yorki szczenieta
Sa naprawde kochajaca halki. slodki jak cukier. moje szczenieta sa bardzo zdrowe i odbijajace sie grac ze soba w domu. sa one na biezaco o szczepionkach. chodz z 1 zdrowia letnia gwarancja. maja wspanialy temperament. te...
ilość wszystkich wyświetleń: 9368, dzisiaj: 8
Łatek – zwyczajny? nie- on jest nadzwyczajny !
Łatek, Łateczek, Łatuniek – ma ok. dwóch lat, przepiękne biało- brązowe łatki i niezwykłe cechy charakteru, które sprawiają, że nie sposób go nie kochać. jego smutne, piwne oczy nabierają blasku, przepojone miłością do c...
ilość wszystkich wyświetleń: 9830, dzisiaj: 4
Doskonaly yorki szczenieta prezent
Wspaniale szczenieta yorki za darmo przyjecia. będą pochodzić z wszystkich dokumentów i dokumentów rejestracyjnych. sa dobrze karmione i zdrowe, i beda one doskonalym towarzyszem. jesli jestes zainteresowany, to nalezy w...
ilość wszystkich wyświetleń: 12040, dzisiaj: 4
Elta. oddana do schronu ,z powodu zęba.
Elta, to malutka, suczka z żywieckiego schroniska,gdzie siedziała prawie 2 lata. została adoptowana przez starszego pana. w nowym domu spędziła zaledwie tydzień. z powodu problemu z zębem spuchła jej mordka, miała w n...
ilość wszystkich wyświetleń: 12765, dzisiaj: 6
Wspaniałe szczenięta chihuahua na sprzedaż kc reg
* gotowy do przejść kolejny weekend * mamy na sprzedaż 1 gładki niebieski & opalać dziewczyna & 1 długi płaszcz krem & biały chłopiec z wspaniałe miot szczeniąt 3. szczenięta są dobrze swobodnie, używane do n...
ilość wszystkich wyświetleń: 9335, dzisiaj: 3