Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

120.00(PLN)

Seminarium Rally -O

Seminarium Rally -O
    Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.
  • Wymienione: 9 lipca 2013 16:24
  • Wygaśnie: Ogłoszenie wygasło
Nie znaleziono szczegółów ogłoszenia.

Opis

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję seminarium Rally-O, czyli posłuszeństwa na luzie.

* O sporcie
Rally Obedience (Rally-O) zostało stworzone przez Charlesa L. Kramera aby kształtować pozytywną relację między przewodnikiem a psem, opartą na zaufaniu i wzajemnym szacunku.
Celem Rally-O jest zachęcenie do pracy z psami wszystkich, zarówno osób dorosłych sprawnych fizycznie jak i niepełnosprawnych fizycznie (również na wózkach inwalidzkich), młodzież czy dzieci i sprawdzenie się podczas zawodów Rally-O.
W tradycyjnym Obedience wymagane jest precyzyjne wykonanie ćwiczeń wymagające długotrwałego treningu. Natomiast Rally-O umożliwia udział w zawodach również przewodnikom, którzy dopiero zaczynają pracę z psem.
Rally-O jest świetnym przygotowaniem dla osób które będą chciały sprawdzić się w późniejszym czasie w tradycyjnym obedience.

Sport ten łączy ćwiczenia posłuszeństwa z agility. Drużyna przewodnik i pies mają za zadanie pokonać tor złożony z szeregu ćwiczeń-stacji, podobnych do tych w tradycyjnym obedience.
Przewodnik może mówić, chwalić, zachęcać psa, klaskać w dłonie, klepać się po nogach czy używać wszelkich innych werbalnych form zachęty, o ile regulamin nie stanowi inaczej. Komendy można wydawać słownie, optycznie bądź i słownie i optycznie.
Drużyna podczas rajdu zdana jest wyłącznie na siebie. Sędzia daje sygnał do startu a przewodnik z psem w swoim tempie wykonują poszczególne ćwiczenia. Kolejność i opis ćwiczeń wskazują tabliczki umieszczone na torze zaprojektowanym przez sędziego. Podobnie jak w agility przewodnik przed zawodami ma możliwość zapoznania się z torem.

Dla kogo Rally-O
Rally-O jest sportem dla każdego opiekuna psa, który szkoli go aby mieć dobrze wychowanego i szczęśliwego psa.
Do udziału w zawodach Rally zachęca się również dzieci, młodzież (osobny regulamin) oraz osoby niepełnosprawne dla których specjalnie dostosowuje się tor z ćwiczeniami.
Rally-O jest sportem dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z psem i chciałyby się sprawdzić w zawodach a sztywne reguły tradycyjnego obedience odstraszają je.
Jest to sport w którym mogą brać udział psy wszystkich ras oraz wielorasowe, kasrataci, szczenięta (od 6 m-ca), psi emeryci a nawet psy z niepełnosprawnością.
źródło: www.rally-o.pl

* PRELEGENT:
Olga Nylec
Założycielka szkoły PSIOK, dyplomowany instruktor szkolenia psów (treser psów, zawód wpisany na listę zawodów Ministerstwa Pracy pod nr 612909), egzaminatorem testów psychicznych szczeniąt. Jako pierwsza wprowadziła do Polski nową dyscyplinę sportową Rally-O (www.rally-o.pl) Prezes Stowarzyszenia Rally Obedience, które organizuje zawody rally-o w całej Polsce. Inicjator Pomorskiego Pucharu w Dogtrekkingu (www.pomorskidogtrekking.pl). Wice prezes Polskiego Stowarzyszenia Treserów oraz członek rady szkoleniowców Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego. Prowadziła wykłady dla słuchaczy Regionalnego Centrum Edukacji z zakresu wiedzy o psie i przygotowania psa terapeutycznego do pracy.Zdobywa wiedzę z zakresu kynologii i szkolenia psów u takich osobowości jak: Turid Rugaas, Raili Halme, Milan Hoyer, Inke Sjosten czy Alexa CapraWraz ze swoim psem, czekoladowym labradorem bierze udział w pokazach psiego posłuszeństwa organizowanych między innymi przez UM w Gdyni w ramach programu Pies w Wielkim Mieście.
źródło: www.psiok.pl

* ORGANIZATOR
Psia Edukacja – Szkoła Komunikacji Ludzi i Psów

* FORMA:
teoretyczno-praktyczne seminarium z możliwością uczestnictwa z psem.

* PROGRAM SEMINARIUM:
WKRÓTCE

Seminarium kierowane jest do: Opiekunów psów, Trenerów psów, Behawiorystów, Zoopsychologów, Kynoterapeutów/Dogoterapeutów, Petsitterów, Wolontariuszy, Inspektorów organizacji pro-zwierzęcych i pozostałych chętnych.

* MIEJSCE:
ZSz Nr 53 ul Popiełuszki 5
Warszawa
www.jakdojade.pl

* DATA:
21.09.2013r

* GODZINY:
Sobota: 10:00 – 18:00

* CENA:
120 zł – uczestnik bez psa
160 zł – uczestnik z psem (ilość miejsc ograniczona)

W cenie każdy uczestnik otrzymuje:
– dyplom uczestnictwa,
– materiały szkoleniowe,
– ciepłe napoje w trakcie przerw kawowych.

* NOCLEG we własnym zakresie
(http://www.noclegiwarszawa.com.pl/)

* ZAPISY I INFORMACJE:
Joanna Hajdyła-Jarosz
mail: psiaedukacja@gmial.com
tel: 517 466 182

* ZGŁOSZENIA poprzez formularz:
http://www.psiaedukacja.pl/index.php?strona_id=17
w tytule: seminarium rally
w treści:
imię i nazwisko uczestnika:
kontakt: (email, telefon) plus info, czy uczestnik z psem, czy bez

* TERMIN ZGŁOSZEŃ mija 07.09.2013r

* DANE DO PRZELEWU:
Psia Edukacja
Joanna Hajdyła – Jarosz
mBANK: 90 1140 2004 0000 3102 7266 8604

Serdecznie zapraszamy!

ID ogłoszenia: 19851dc38db5119c

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 5413, dzisiaj: 1

  

8gun

Yorkowe forum

Zapraszamy na nowe forum wspaniałe forum poświęcone rasie yorkshire terrier, http://www.forumyorki.czo.pl/ u nas znajdziesz wiele porad dotyczących yorków, dowiesz się czym najlepiej karmić, jak pielęgnować włos, jak ...

ilość wszystkich wyświetleń: 5705, dzisiaj: 0

logo-vadera

1,500.00(PLN)

Kurs groomerski

Witam serdecznie! zapraszamy na profesjonalne kursy strzyŻenia psÓw w poznaniu proponujemy wariant : 1-tygodniowy w cenie 1500zł (ok. 50h) oraz 2-tygodniowy za 2200zł (ok.100h)!! więcej informacji na naszej stronie ...

ilość wszystkich wyświetleń: 5289, dzisiaj: 0

pokaz_masazu. pe jpg

140.00(PLN)

Warsztaty masażu relaksacyjnego dla psów

Szkoła „psia edukacja” gorąco zaprasza na warsztaty masażu relaksacyjnego psów z martą muchą – balcerek! :) dobry, świadomy dotyk może stworzyć subtelną, bezpieczną więź pomiędzy psem i jego przewodnikiem. zapoznanie ...

ilość wszystkich wyświetleń: 5502, dzisiaj: 0

kolonie

300.00(PLN)

Wakacje z psem – półkolonie dla dzieci i młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu, na które rozpoczęto nabór. wakacje to czas odpoczynku, zabawy i relaksu. by dodatkowo umilić czas młodym mieszkańcom miasta, którzy nie wyjechali na wakacje, organizujemy...

ilość wszystkich wyświetleń: 4550, dzisiaj: 0

Przeszkole wielbłądy

Treser z` doświadczeniem pomoże ustwić wielbłąda

ilość wszystkich wyświetleń: 5060, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Facebook Znajomi

Reklamy sponsorowane

  • Ad 1
  • Ad 2
  • Ad 3
  • Ad 4