Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

Wakacje w siodle

| ciekawe strony,porady | 4 sierpnia 2013

 

kucCo roku stajemy przed tym samym dylematem, w jaki sposób spędzić wakacje? Dobra zabawa, odpoczynek, oderwanie od codzienności i różne atrakcje zapewnić mogą wczasy w stadninie koni. Jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół, ale i dobry pomysł na wakacje rodzinne.

Oferta wakacji w siodle jest bardzo bogata i jest z czego wybierać, morze, góry, jeziora, lasy. Wszystko co lubimy i do czego chcemy mieć dostęp, odpoczywając wśród zwierząt. Konie uważane są za zwierzęta szlachetne. Są dostojne, spokojne, ciche, wrażliwe i żywiołowe. Odpoczynek wśród koni to nie tylko relaks, ale możliwość poznania tych niesamowitych zwierząt. Jeśli więc jeszcze nie byliśmy w tym roku na urlopie, warto rozważyć tę propozycję. Większość stadnin, po przejrzeniu kilku, oferuje wypoczynek o różnych porach roku oraz przystępne ceny. W zależności od tego czy już jeździmy konno, czy też nie oraz czy chcemy jechać sami, czy z rodziną wybierać można w wielu ofertach. Osoby, które nigdy nie jeździły konno, poznają wszystko od podstaw, poczynając od podstawowej obsługi konia i poznając jego codzienne zwyczaje. Jazdy odbywają się na pełnowymiarowych ujeżdżalniach jak również organizowane są wyjazdy w teren, które stanowią niepowtarzalne przeżycie dla każdego. Pozwalają na relaks przy podziwianiu przyrody z grzbietu konia. Osoby, które już jeżdżą konno, podczas wakacji w siodle mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności, chociażby przez jazdę po terenach zaawansowanych czy naukę skoków. Gospodarze są ludźmi, którzy z pasją prowadzą swoje stadniny, a zamiłowanie do koni przekłada się na zamiłowanie do nauki jazdy konnej. Oprócz tego liczyć można na różne atrakcje z ich strony, zabawy typu: strzelanie z łuku, gry terenowe, a dla zainteresowanych spływy kajakowe. Dodatkowo pyszne regionalne posiłki.

Jestem ciekawa czy ktoś z was był na takich wakacjach i jak je wspomina? Czy miłość do koni pozostała i jest pielęgnowana?

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 3786, dzisiaj: 2

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook Znajomi